Ostatnie edycje konkursów stażowych

5 maja 2015

Szanowni Doktoranci,

Trwają ostatnie edycje konkursów stażowych dla doktorantów PG organizowanych w ramach projektu "Centrum Studiów Zaawansowanych - rozwój interdyscyplinarnych studiów doktoranckich na Politechnice Gdańskiej w obszarach kluczowych w kontekście celów Strategii Europa 2020" (Projekt „Advanced PhD”).

UWAGA! Do konkursu na staże zagraniczne 3-miesięczne zostali dopuszczeni doktoranci I roku, a do konkursu na staże zagraniczne 6-miesięczne – doktoranci WFTiMS, WETi i WCh. W obecnych edycjach mogą również wziąć udział doktoranci, którzy wcześniej  już skorzystali z oferty stażowej w ramach projektu „Advanced PhD”.

Najważniejsze informacje konkursowe przedstawia TABELA. Szczegóły dotyczące poszczególnych konkursów znajdą Państwo na stronie projektu.

  • przedłużony konkurs nr 8 na 6-miesięczne wyjazdy zagraniczne >>> szczegóły
  • konkurs nr 9 na 3-miesięczne wyjazdy zagraniczne >>> szczegóły
  • konkurs nr 10 na wyjazdy krajowe >>> szczegóły

Przypominamy, że na stronie projektu znajduje się oferta 3 trójmiejskich firm, które wyraziły zainteresowanie przyjęcia na staż / praktykę doktorantów PG >>> szczegóły.

Projekt "Centrum Studiów Zaawansowanych - rozwój interdyscyplinarnych studiów doktoranckich na Politechnice Gdańskiej w obszarach kluczowych w kontekście celów Strategii Europa 2020" jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego "Kapitał Ludzki"